Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Egy felfújható valami jól...

Egy felfújható valami jól szigeteli a hőt? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Tervezéssel foglalkozom, és arra gondoltam, hogy készítek egy szuperkönnyű, de felfújható ruhadarabot, ami elfér egy colásdoboz méretében (mondjuk latex hengerekből (óvszerek) és ruhaként maga köré tudja venni az ember, majd mondjuk fel tudja fújni egy kis kézi pumpával, ilyenre gondolok:

[link]


Sokszor volt olyan, hogy mondjuk késett a buszom, vagy a legjobb, lekéstem az utolsót és egy kietlen területen maradtam éjjel a jéghidegben. Ilyen esetre gondoltam, hogy egy ilyen felfújható valami talán hőszigetelne annyira, hogy a hóesésben, jeges szélben ne fagyjon szarrá aki így járt.


Működne? Nagy marhaságnak tűnik, de működne?


2013. nov. 28. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy kabátot el tudnák képzelni olyan bordázattal mint az átlátszó színes gumimatracok. Tulajdonképpen két esőkabát összekombinálva köztük légréteg szigetelés.
2013. nov. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na igen, de működne is??..
2013. nov. 29. 14:21
 3/4 anonim ***** válasza:
A búvárok jeges vízbe merüléskor hasonló holmit használnak. Ha nekik működik...:)
2013. nov. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amerikai tűzoltók erdőtüzek oltásakor kis helyen elférő hőtükörszerű anyagot (kinézetre mint a lágy alufólia) hordanak a zsebükben, hogyha fordul a szél, akkor az alá bújva próbálják kihúzni, amíg a tűzvihar elvonul felettük...
2013. dec. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!