Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Segítések már abban, hogy...

Segítések már abban, hogy miért van az a Fűkaszával, hogy ha fullra húzom neki a gázt akkor elkezd lefulladni?!?!?!

Figyelt kérdés
kitakarítottam a karbiját nem egyszer,dugattyút is megnéztem, a kipufogót is kiégettem, tehát minden lehetségest megcsináltam, és mégis lefullad max gázon... tipp????

2013. nov. 20. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy egyszeruen tul sok uzemanyagot kap?
2013. nov. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A benzin csavaron ha állítok akkor is ugyan ez van, ha sok benzint adok neki akkor nem bír menni (ha picivel többet adok akkor is fullad) ha keveset akkor még hamarabb lefullad...
2013. nov. 21. 07:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát ha valami teszkós akkor örülj hogy egyáltalán működik, de ha valami komolyabb akkor esetleg szerviz.

Bár fűkaszákhoz nem nagyon értek de nem lehet hogy túl sok vagy kevés levegőt kap?

2013. nov. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A levegő szerintem is lehet.

Próbáld meg, mikor szerinted ideális mennyiségű benzin van beállítva, leveszed a légszűrőt, és úgy húzod rá a gázt, változik-e. (A szelep ugye nincs szívató állásban? Kínai gépeknél gyakran fordítva van jelölve.)

2013. nov. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megvan a hiba! Főtengely szimeringek mentek ki... Köszönöm a segitséget :)
2013. nov. 24. 09:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!