Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Zsugorfóliát, miután kisütöttü...

Zsugorfóliát, miután kisütöttük és díszítettük, hogyan lehet a gyűrűalaphoz rögzíteni?

Figyelt kérdés

2013. okt. 24. 06:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt kifejtenéd! Mit szeretnél csinálni? A zsugor fóliát rá kell melegíteni az adott tárgyra vagy tárgyakra. A hő hatására a molekula szerkezet elkezd tömörödni, vagyis rázsugorodik a fólia.
2013. okt. 24. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Műkörmözéssel is foglalkozok, és sokan porcelán helyett zsugorfóliából csinálják meg a díszítendő alapot. És azt nem tudom, hogy a gyűrű alapra hogyan lehet ráilleszteni ezt a kiégetett és feldíszített zsugorfóliát. Ragasztóval, vagy porcelánnal? Mivel tapadna meg?
2013. okt. 25. 07:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Kétkomponensű ragasztóval ragasszad fel! Ceys márkájút keresd, pirosas narancssárga a színe a dobozának, olyan 1800 Ft körül van az ára. Rajta van egy kis ékszer is, ezt tudom ajánlani, sokáig kitart, szerintem ez éri meg legjobban! Én ezt használom üvegékszer készítéshez!


Üdv két gyermekes Anyuka

2013. okt. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod, sokat segítettel. :)
2013. okt. 26. 09:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!