Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan néz ki egy kötésminta?

Hogyan néz ki egy kötésminta?

Figyelt kérdés

Próbáltam keresni, de nem találok ingyenes kötésmintát, esetleg csak olyat, ami leírás, de gondolom az egy kezdőnek nem elég. És tudom, hogy nem igazán barkácsolás témakör, de nem találtam ennek megfelelőt.

Köszönöm ha esetleg valaki tud segíteni.


2013. aug. 19. 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Talán ez alapján sikerül valamit....

2013. aug. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tudsz egyáltalán kötni? Ha nem, akkor először azt kellene megtanulnod.
2013. aug. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első válaszoló köszönöm, de mit is kell itt nézni? :D


Második hozzászóló, igen az alapokat tudom, szemet felszedni, sima, fordított, patent, rizs, fogyasztás... stb, szóval ezek mennek meg elég jó kis segítségek vannak a többihez is, ha esetleg valami nem menne.


Közben nagy nehezen találtam miniatűr mintákat, már kezd összeállni a kép. Ilyet nem csináltam még soha (egy egész kardigánt) és ezt szeretném most kivitelezni.

2013. aug. 19. 10:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Rákattintottam a "Képek" fülre, leadott egy belépő, regisztráló oldalt. Én nem léptem be, de ha te megteszed, utána már lekérhetsz gondolom mintákat akár képben, akár leírásban, akár szerintem videoban is, hát ott vannak a lehetőségek.

Ne haragudj, én kötni nem akarok, horgolni pedig tudok.

Google neked is a barátod, vésd be neki, hogy "Kötésminta", lead vagy kismillió lehetőséget, válassz valami mást, ha az általam felrakott link nem nyeri el a tetszésedet.

2013. aug. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ok., köszi. :)
2013. aug. 19. 20:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!