Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Merre találhatnék sablont...

Merre találhatnék sablont erről a bagolyról?

Figyelt kérdés

[link]


Nem értek sajnos az nlc-hez. Nem tudom, mi az a "közös", amit emlegetnek, ahol megtalálhatóak a sablonok.

Köszönöm a segítséget.



2013. aug. 18. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi a fórum címe?
2013. aug. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ötletbörze tanítóknak a neve.

Egyébként megcsináltam a baglyot, magam találtam ki sablont a kép alapján. De azért nagyon érdekel az a bizonyos közös. Nekem az egy kincsesbánya lehetne.

2013. aug. 18. 20:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnos, nem olvastam végig a pár ezer hozzászólást, de amit én gondolok a problémádról, azt úgy lehetne kezelni, hogy ami a válaszokban kiemelt betűvel van írva, rá kell kettintani és bejön az az oldal, melyet e hozzászoló gondolt. Esetleg ha valami konkrétat akarsz kérdezni a hozzászólótól, akkor regisztrálnod kell az oldalon (úgy, mint itt a GYK-en) és azután te is hozzászólhatsz a témához. Ha padig a konkrét hozzászólótól akarsz kérdezni, a PRIVIT NEKI gomb megnyomása után megjelenő ablakba beírod a kérdésed, kérésed és ő privátban fog neked válaszolni, amit fent megjelenítenek, hogy üzeneted van.

Nem tudom, hogy jól értettelek-e és jó volt-e a válaszom.

2013. aug. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Igen, jól megértettél, és köszönöm is, h válaszoltál!
2013. aug. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia! Ezt a baglyot én készítettem egy egyszerű színező mintájára. Sajnos a sablon már elveszett, mert másfél éve a gépemet a Kék halál vitte el, így nem maradt meg semmi.


Az érdeklődőknek: az NLC-s fórum sok ötletet, kincset rejt magában, érdemes regisztrálni. A Közös pedig egy gyűjtemény, amit a kollégákkal együtt bővítgetünk => mindenki beleadja, ami van a munkánkkal kapcsolatban. Valóban egy kincsesbánya, hiszen a tanmenetek mellett saját szellemi termékeink is ott vannak. A ládikóhoz a kulcs megszerzése feltételekhez van kötve, a visszaélések miatt.

2014. júl. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!