Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Valaki, akinek van otthon...

Valaki, akinek van otthon decoupage ragasztója, el tudja ezt készíteni?

Figyelt kérdés

Nekem sajnos nincsen itthon, és nem olyan helyen lakok, ahol ilyesfajta dolgok könnyen beszerezhetőek. Amennyiben működik, kerítek rá sort, hogy nagyobb városban vegyek, de ha nem, fölöslegesen nem rohangálok.

Az első videó az: [link]

Sajnos a neten nem igazán találtam erről semmit, ezért nem vagyok biztos benne, hogy működik.

Én kipróbáltam egy kis falécre, egy darabka nyomtatott papírral, és rendes folyékony papírragasztóval. Egész jó lett, de egy-két helyen picikét lejött a kép.

Ha valaki ismeri ezt a technikát, vagy ki tudná most próbálni, megoszthatná velem tapasztalatait. :)


2013. júl. 24. 13:38
 1/1 Sanyimester ***** válasza:
Szerintem ez sima PVAC ragasztó, minden barkácsboltban, és festékesnél lehet venni. Az a baj, hogy sokan nem ismerik a nevét, rengeteg egyéb neve van (vizes fehér enyv).
2013. júl. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!