Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Békéscsabán hol tudnék ilyen...

Békéscsabán hol tudnék ilyen rugót vásárolni?

Figyelt kérdés

Ilyen vagy ehhez hasonló rugót keresnék Békéscsabán: [link]


Aki tudja a lelőhelyet, legyen kedves és írja meg nekem. :) Köszönöm előre is!



2013. márc. 26. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:

A kép alapján nem lehet tudni,hogy ez mekkora rugó.

Pontosítsd,mire kellene!

Ilyen alakú van egyes ajtózárakban...a babetta sztendert is pl.ilyen tartja,és az ágyneműtartós heverőkben is ilyen forma van....csak más-más méretben.

2013. márc. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!


Kisbabámnak szeretnék rugós hintát készíteni. A beülőt megvarrom, és felülre kellene egy ilyen rugó.

Adamo hinta is rugós, lehet is hozzá rugót kapni, de mivel a hinta nevén nevezik, így horribilis az ára, nameg csak netről tudok rendelni, így hozzá jön az 1.200 Ft-os postaköltség is. Úgy gondoltam, esetleg a képen mutatott ágyrugóval is meg lehetne oldani a dolgot.

A kérdés ez esetben csak a teherbírás és az élettartam?!

2013. márc. 26. 17:03
 3/7 anonim ***** válasza:

Én a saját hintaágyamhoz mezőgazdasági gépalkatrész boltban találtam rugókat.Nagyon sokféle van,a 10 kg-tól a 150 kg-os terhelhetőségig. Ez Szegeden van,

nem tudom,B.csabán van-e ilyen bolt.

2013. márc. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én sem tudom hol kapható BCsabán, mert nem a környéken lakom. Viszont én először barkácsboltban, mezőgazdasági boltban vagy szerelvényboltban érdeklődnék. Ha náluk nincs is, de ők már jó eséllyel útba tudnak igazítani, hogy merrefelé keresgélj, esetleg tudnak konkrét boltot is mondani neked.
2013. márc. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon jó ötletet adtatok, ezen a vonalon fogok elindulni! Minden jót!
2013. márc. 27. 15:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Szarvasi úton nézd meg kamionosboltokban, vagy Perecznél a faházban, vagy valami villanymotorfüggesztőt keress egy elektroniki boltban, esetleg a gazdaboltban is lehet. Illetve a Zárcentrumban a tűzoltóság mellett, vagy egí bútorvasalatosnál békési úton, berényi úton, de ha minden kötél szakad, az obiban is minden szent szart lehet kapni.
2013. márc. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi! :D

Obiba pont ez nincs, ott már néztük. Kamionos bolt, bútorosok jó ötlet!

2013. márc. 28. 16:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!