Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Üdv! Megszáradt PUR-habot...

Hun Gaby kérdése:

Üdv! Megszáradt PUR-habot (szikén kívül) milyen anyaggal/vegyszerrel lehet eltávolítani?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat!
2013. márc. 24. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Honnan?? Én a járólapról pl spaklival vakartam fel :) De ami még úgy maradt az ajtó körül azt sima éles késsel vágtam le
2013. márc. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Aceton oldja,de vigyázni kell ne tegyen kárt az alatta lévő felületben.
2013. márc. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Üdv!


Próbáltam körömlakklemosóval, de semmi hatás. Egy fém kínai bejárati ajtóról, és egy műanyagablakról.


Üdv!

2013. márc. 24. 16:31
 4/7 Ágh Ferenc ***** válasza:
Sajnos nehéz jó tanácsot adni, mert mindenképp sziszifuszi munka! Mindenesetre, amit csak tudsz sniccerrel próbálj meg levágni, aztán meg lehet próbálkozni fa vagy műanyag lappal letolni, lényeg, hogy a felületek ne sérüljenek! Ami ezután marad, hát ez a kemény meló, mert tényleg hosszadalmas dörzsőlgetés következik, én lakkbenzines ronggyal szoktam, mert az árt legkevesebbet a felületnek és ha nem is oldja maradéktalanul a habot, azért egy idő múlva van eredmény!
2013. márc. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!
2013. márc. 24. 16:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Normál esetben az aceton(nem a körömlakk lemosó), és a nitrohígító is jó. De ezek megoldják a műanyagot, mindkettőnél. A lakkbenzin tényleg jó megoldás lehet.
2013. márc. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!
2013. márc. 25. 18:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!