Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » A 2T olajokat ugye csak...

A 2T olajokat ugye csak benzinhez lehet keverni és jó e a sima 2T-s olaj láncfűrész benzinjébe?

Figyelt kérdés
2013. márc. 23. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Jó az is ,csak a keverési arány legyen jó .

Én egy kicsivel mindig többet teszek az előirtnál,az nem árt meg.

2013. márc. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi :) hát többet nem nagyon akarok tenni bele mert a papírja szerint 1:25 ös keverék kell bele.Bejáratós korszaka letelte után már 1:30 /1:35 be kevertem rendes STHIL HP olajjal. A 2T-s olajal is jó neki az 1:30 os keverék?
2013. márc. 23. 22:24
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

Üdv!

Én sima 2t olajat nem használnék bele.Maradnék inkább a szintetikus 2t olajnál.Bele teheted az arol 2t is de szerintem megéri szintetikus olajjal keverni ha akarod még használni a gépet.

2013. márc. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A 2T s olajok a legtöbb 2 ütemü motorokhoz jó keveréket csinálni .Van olyan is hogy a gyártó előirja ,csak az

általuk forgalmazott,vagy megnevezett olajat szabad használni . Ott esetleg még más keverési arányt is megnevez

Ez már a nagyon márkás gépekre vonatkozik .

1 es voltam

2013. márc. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Legalább API TB vagy TC minőségű legyen az olaj. Teljesen mindegy hogy ásványi anyag vagy szintetikus. A stihl is használ ásványit, a piros színűt mégis jónak tűnik pedig egyáltalán nem az. Husqvarnaba ezt használtam, füstölt és kokszolt ráadásul vállasodott a henger ettől a stihl vacaktól.
2016. jún. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!