Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Megbízható a meska ( www.meska...

03bcssenge kérdése:

Megbízható a meska ( www.meska.hu/ ) és az alkotók boltja ( www.alkotokboltja.hu/ ) online webáruház?

Figyelt kérdés
Fel néztem mert pár üveglencsés medálat szeretnék venni, de félek, mert nem igen szoktam online vásárolni, jobban szeretek áruházban, de semelyik hobby boltban nem találok üveglencsés medálat. Mikor megnéztem a két említett weboldalt láttam hogy nem igen mai ékszerek is fenn vannak pl.: 2010-es karkötő stb., és nem tudom hogy ezeket lehet-e még venni. S.O.S mert gyorsan kéne egy szülinapra készítenem egy ilyen fajta medálat. Előre is köszönöm :)
2013. márc. 17. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Ami fent van, azt meg is tudod venni.

Minden eladónál van olyan rovat a meska-n, hogy "eladott termékek", vagy hasonló.

Biztos meg is lehet kérdezni az eladótól a részleteket, ha bármilyen kétséged van.


Szerintem megbízhatóak, hisz mindenkinek fontos a saját kis üzlete jó híre.

2013. márc. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én eladó vagyok, de nem a meskán, hanem a saját kreatív hobby boltomban, nálam is lehet kapni üveglencsés fém medálokat, amiket lehet díszíteni! Én fimo gyurmával próbáltam ki most a hétvégén, lehet még dekopázsolva is szalvétával, és üvegfestéssel is!

Amúgy a Meskán ha írsz a kiszemelet eladónak szerintem elkészíti neked pár nap alatt!

Ha gondolod nézd meg milyeneket készítettem:

[link]


Üdv egy szintén kreatív Anyuka.

2013. márc. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Az előző válaszoló vagyok!

[link]


Üdv egy kreatív Anyuka.

2013. márc. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!