Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Segítene valaki? a riasztó...

Segítene valaki? a riasztó dobozt hogy szerelik a hemplant deszkára?

Figyelt kérdés
a helyzet az, hogy én barkácsoltam egy tökéletes utánzatot fából(alul sárga búra, oldalán a hang nyillások és töbször lefestettem fehérre hogy ne látszódjon hogy fa doboz) a cigóknak elég lesz szerintem. de nem tudom, hogy felszerelni, mert kivülről körbe teljesen zárt. a legegyszerűbb az lenne ha levennék egy deszkát és ráfúrnám, de az akkori kőművesek valahogy a falra is tették a hemplantot így bintani nem tudom.
2013. márc. 16. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet venni gyári sziréna dobozt üresen!!

A falba kell befúrni 2 db dübelt ,kampós csavarral ,és ráakasztod a dobozt.

[link] A derékszögűre gondoltam.

2013. márc. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és ha igazi lenne akkor betörö csak leaksztja és elvágja a drótot?? :/ gondolom nem így csinálják!
2013. márc. 17. 23:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Na neked sem érdemes tanácsot adni !!!!!!!!!!!!!

Nekem igazi szirénám van, 7m magasan, akaszd le ,te bal here!!!

Az agyjárásod pont passzol ,a fa tákolmány sziréna dobozodhoz. :-)))

2013. márc. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 krisztián28 válasza:
A sziréna doboz tartalmaz egy akkut is, ha leszerelik, vagy elvágják a vezetéket akkor megszólal. Az akkut és a szirénát páncél védi, hogy ne tudják gyorsan szétszerelni. Ezért nem csinálják fából. :)
2013. márc. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#3

szerinted egy kockaházon hol van 7 méter magasság?? idióta! a kémény tetején! szerencsétlen jobb here

#4 igaz. köszönöm

2013. márc. 30. 12:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!