Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyenek azok a festékszórók...

Etkamano kérdése:

Milyenek azok a festékszórók amit a tv-ben lehet látni?

Figyelt kérdés
Találtam a neten több fajtát is és mielőtt rendelnék szeretném meghallgatni olyanok véleményét akik esetleg már vásároltak ilyet vagy kicsit értenek hozzá.
2013. márc. 12. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Gagyi, egyszer használatos barkács cuccok!
2013. márc. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem vásároltam, és nem is fogok. Hülyeség ilyenre pénzt kidobni, a reklámok úgy állítják be, mintha könnyebb lenne vele festeni. Nehogy azt mondja nekem valaki, hogy nem bír egy falat vagy akármit ecsettel, hengerrel, koronggal lefesteni normálisan... ráadásul nem is mindegy, hogy ezekhez a szórófejes vackokhoz milyen festéket veszel, mert megvan, hogy melyikhez milyen jó.
2013. márc. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Első!

Ezek miért egyszer használatosak?

Ki lehet ezeket is pucolni használat után mint a rendes kompresszoros cuccokat.

Itt csak az a kérdés hogy gyakorlatban mennyire jók ezek,amúgy engem is foglalkoztat az hogy egy ilyen kis gép milyen,mert a kompresszor az hangos.

2013. márc. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, közben én is találtam egy két fórumot ahol hasonlók voltak a tapasztalatok.Azt gondolom maradok a bevált hengernél ott nem érhet meglepetés.
2013. márc. 14. 12:04
 5/7 anonim ***** válasza:

Közben nekem is sikerült egy ismerőst megkérdezni.

Ő azt mondta hogy nagyon fröcskölt a gép.De ez betudható rossz fúvókabeállításnak vagy rossz higitásnak is szerintem

2013. márc. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindegy én már eldöntöttem nem veszek mert macerásabb mint a henger azért köszi hogy megkérdezted az ismerősöd és szóltál nekem.
2013. márc. 15. 11:47
 7/7 allllli válasza:
Sajnos ezek a vákuum elve alapján működnek. Ahogy jön a levegő felszippantja magával a festéket a tartályból. Mikor elengeded a ravaszt a levegőt zárod el, a festék még jön egy picit. Ezért köp egyet. Mikor újra megnyitod, a fúvókában maradt festéket megint "kiköpi".
2013. márc. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!