Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Kulcsmásolás? Kell-e hozzá a...

Kulcsmásolás? Kell-e hozzá a kulcs?

Figyelt kérdés
Egy kulcsról szeretnék másolatot csinálni, de nem tudom elvinni a boltba, ha belenyomom egy gyurmába a mintáját és elvinném úgy nem tudják megcsinálni? Esetleg valami ötlet?
2012. dec. 28. 14:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Kell hozzá a kulcs.
2012. dec. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szeretnél valahová betörni ?

Nem hülyék a nyomozók,ne feledd.

2012. dec. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
jah jah, szeretnék betörni a tesom szobájába ujjévkor, hogy birjak dugni....
2012. dec. 28. 15:04
 4/14 anonim ***** válasza:
Nyilván a másolós nem varázsló :) de miért nem tudod levinni a kulcsot?
2012. dec. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
nem lehet így megoldani, mindenképp kell hozzá a másolandó kulcs, mert az a 'vonalvezető' a reszelésnél
2012. dec. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Értem. Nem tudom levinni, mert nem kapom el. max egy pár másodperc alatt bírnám belenyomni egy gyurmába....
2012. dec. 28. 15:08
 7/14 anonim ***** válasza:

Kérd el normálisan a szobát szilveszterre,cserébe megígéred hogy vigyázol mindenre,tisztaságra,rendre,ne hazudj..mond meg hogy társasággal lennél.

Ideje felnőni és elkérni a szobát mint testvér a testvérnek,és felnőttként viselkedni.


Ha nem adja oda így sem kölcsönbe a szobát,akkor meg egy igazi oláh prosztó-tapló tahó a testvéred.


Bocs a betöréses vádért(2ik)

2012. dec. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Értékelem a hozzászólásod, de nem ismered ennek a multját. Egyébként én is így kérném :)
2012. dec. 28. 15:20
 9/14 anonim ***** válasza:
Egyébként az ilyen normál szobakulcsok nem léteznek túl sok formában. Ha tudsz szerezni egy másik lakásból kulcsokat (pl. panelben, amiben ugyanolyan ajtók vannak), akkor találsz olyat, ami nyitja.
2012. dec. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Zsolt75 ***** válasza:

Túl sok Amcsi krimit nézel szerintem....


Nem kell fáradnod egy kulccsal meg gyurmával,,, elég szokott lenni egy hitelkártya is meg némi rágópapír.. tudod a fényesebb fajta...


:-)))

2012. dec. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!