Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Üveglécet, hol lehet venni,...

Nano Dream kérdése:

Üveglécet, hol lehet venni, mert nem nagyon találok sehol, csak kész ajtóba ablakba dobja ki a google. Esetleg valamelyik nagy áruházba árulhatnak ilyet?

Figyelt kérdés
Igazából én képékeretet szeretnék csinálni belőle, mert pont jó lenne, a peremre fel lehetne ragasztani az üveget, és alulról mivel vastag így könnyű rászögezni egy lapot, és így azüveg és a lap közt van nagy távolság, hogy be tenni nagyobb terméket a keretbe.

2012. dec. 27. 11:32
 1/2 Ágh Ferenc ***** válasza:
Kérdezz rá itt: [link]
2012. dec. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Mandulisz ***** válasza:

Üvegezett fa vitrin doboz


1. Üvegbeszegező lécet a barkácsboltokban lehet kapni.

2. Lehet a neten keresgélni, de nem érdemes mert a boltban más szokott lenni az aktuális készlet.

3. Miért nem jó a képkeretléc?

4. Obi, Zatik, Bauhaus,

5. Most vettem észre, hogy feltettél, már egy hasonló kérdést (lehet hogy azt kellet volna fojtatni), akkor nem üveglécet írtam, hanem üvegcsúszólécet.

6. Úgy veszem észre a leírásodból, hogy egy lepkét akarsz felszúrni gombostűvel, parafa dugóra, majd vitrindobozba akarod rakni.

7. én úgy készíteném, hogy vennék (barkácsboltban) egy 5cm X 2cm-es lécet kurpusz (nem keretet) csinálnék a kívánt méretre, így 5cm van a két sík között. Ezután az elejére szilikonnal 3mm-es síküveget (üvegesnél kapható), ragasztanék. A hátuljára szögezheted, a fent írt lapot.


Ötletek:

[link]

[link]

[link]

2012. dec. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!