Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Szigetelted már a strangokat...

Szigetelted már a strangokat a fürdőben panel lakásban? Mit tegyek S O S?

Figyelt kérdés

Valami rés nyílhatott a fürdőszobában a pozdorjafal mögött a strangoknál,mert szó szerint fúj a szél a lakásban és most hogy így lehűlt az idő,az összes meleget kiviszi,nagyon hideg van a lakásban!

Mit tegyek?Bontsam le a pozdorjafalat és purhabbal töltsem ki a cső mellett ahogy kijön a födémből?


Így nem maradthat,mert nagyon hideg van!

Tavaly nem volt ez a jelenség és annyira jó volt a szigetelés hogy kb 2 x kellett bekapcsolni a radiátort egész télen!


Most meg maxon megy és jéghideg van otthon!



2012. okt. 30. 07:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a strangoknál van a hiba, akkor szólj a gondnoknak, mert azt nem a te költséged megjavíttatni, ne is nyúlj hozzá.
2012. okt. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Erről írnál kicsit bővebben kérlek?


Rájöttem,nem nagyon bontanám le azt az ezeréves farostlemez falat,mert mögötte állati nagy mocsok lehet,meg ugye kádszegély is arra van ráragasztva stb.

Most azon gondolkodtam hogy a farostlemez réseit purhabbal kinyomom.. elég cigány megoldás de hátha jó lesz!


A strang-födém szigetelés az a ház költsége lenne?

De azt ki állapítja meg hogy az-e a hiba?

A gondnok szerint simán a szellőzőből jön a huzat,ami szintén ott fut,de EDDIG nem volt ilyen gond,csak miután az alattam lakó fürdőt újított fel most....

2012. okt. 30. 15:24
 3/5 anonim ***** válasza:
A strangok a társasház tulajdonába tartoznak, nem a lakóhoz, ezért ha ott van a hiba, akkor az a lakásszövetkezetet terheli. Legalábbis nálunk így működik, amikor nálam vízcsöpögést hallottam a fürdőszobai starang felől, bejelentettem a lak.szöv-nél és kijöttek megnézni , fizetni nem kellett, igaz hogy végül javításra nem volt szükség. Szerintem kérdezz rá mindenképp, ne költs olyamire, ami esetleg tényleg nem a te sarad.
2012. okt. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Bocsi a hülye kérdésért, de mi az a strang?
2012. nov. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A házon végigfutó fő vízvezetékek.
2012. nov. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!