Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Festők! A falon a színelválasz...

Festők! A falon a színelválasztást hogy kell csinálni?

Figyelt kérdés
Azt gondolom, hogy papír celluxal, vagy van erre vaéami má megoldás?

2012. júl. 30. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet direkt festő szalagot kapni, többféle szélességben is, azzal kell takarni amit nem akarsz lefesteni. Barkácsboltban, vagy festékboltban lehet venni ilyet.

Ehhez még festőnek sem kell lenni.

2012. júl. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok festő de én úgy csináltam \ alsó fele narancs a felső fehér.\ ,hogy felül festettem fehérrel és ahol a választékot gondoltam alá mentem kb 10 cm-rel és száradás után felragasztottam a fehér falra a festőszalagot \nem tudom a nevét, a takargatásnál szokták használni olyan mint a szigetelőszalag\ és ecsettel befestettem a narancs színnel kb a szalag feléig és hengerrel befejeztem az alját.fontos, hogy még nedves legyen a másik szín \narancs\ mert ha megszárad akkor szakítja le a festéket. olyan egyenes lett mintha vonalzóval lenne elválasztva.
2012. júl. 31. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
* mikor lehúzod a szalagot akkor legyen még nedves a festék :)
2012. júl. 31. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szép egyenes vágás titka: suru festék- vagy szalag mentén vékony akril huzál...le fested és le veszed.
2012. júl. 31. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!