Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Melyik a legjobb zománcfesték?...

Melyik a legjobb zománcfesték? Halottam valami "h" betüvel kezdődőről, de nem jut eszembe a neve és sehol sem találom. :S

Figyelt kérdés
2009. jún. 23. 08:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a Hammerite-ra gondolsz, amit lovagokkal szoktak reklámozni. :-) Mi még nem használtuk, de ismerős, aki már dolgozott vele, azt mondta, hogy semmivel nem tartósabb, mint egy jó minőségű, normál zománcfesték. Viszont pokoli drága... Mi hamarosan kaput újítunk. Le fogjuk drótkorongozni a rozsdát és a régi lepattogzott festéket, rozsdamarózunk, alapozunk és erre megy majd egy jó minőségű festék. (TRILAK zománc)
2009. jún. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%
A Trilak kiváló minőségű, jó vele dolgozni, szépen terül, gyönyörű fényes. A Hammerite-ról azt kell tudni hogy az csak a rozsdás, vagy teljesen nyers felületre kenhető, amin előzőleg festék volt azt maradéktalanul el kell távolítani ha Hammerite-t akarsz rákenni.
2009. jún. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
"Festés előtt végezzen próbafestést és hagyja a festéket száradni 1 órán keresztül. Ha nemkívánatos reakciót lát, távolítsa el a már meglévő festékréteget csiszolással, majd fesse le a felületet Hammerite Fémfestékkel." Nem kell lekaparni, próbafestést kell végezni. Nekem nem volt semmilyen nemkívánatos reakció.
2016. máj. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!