Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Tudnátok segíteni? (Bővebben...

Tudnátok segíteni? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy lakás, amit ki szeretnék adni, de van egy kisszoba, amiben benne vannak a tulajdonos (az egyik barátom) cuccai és ezt szeretném valahogy lezárni, mert nincs hova rakni a dolgokat. A kisszoba ajtajához nincs meg a kulcsa és nem akarom szétfúrni, hanem csak pár csavart belefúrni. Egy lakattal szeretném kivitelezni, de nem tudom milyen vasalatot válasszak, mert a legtöbbet egy csavarhúzóval kicsavarják,vagy elhajlítják. Hallottam olyanról, hogy a csavarok csak akkor hozzáférhetők, amikor ez az egész nyitott állapotban van. Tudnátok linkelni, vagy elmondani, hogy mi ez?

Köszönöm a válaszokat!



2012. ápr. 29. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha panel, akkor szerintem egyszerűbb venni bele egy új zárat. Mi most vettünk, a szabvány méretű zár (kulccsal) 499 Ft volt az obiban.

Különösebben lakatolni szerintem nem érdemes, egy ajtó a lakás belsejében nem akadály senkinek, legrosszabb esetben belerúg egyet és kitörik. Szóval úgyis kell bizalom.

2012. ápr. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez egy műemlék épület Kispesten,a Kós Károly téren. A zár annyira bele van gyógyulva, hogy az isten se tudná onnan kiimádkozni. Bizalom az kell, de hát más megoldást nem tudok..
2012. ápr. 29. 15:09
 3/7 anonim ***** válasza:

Amire gondolsz, az a lakatpánt, más néven ládazár.

Írd be a Google-be, és megnézheted képen is.

2012. ápr. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3/3 ismét. Itt egy link róla.


[link]


Milyen zár van az ajóban. Cilinderes vagy tollas kulcsos? (átlátsz a kulcslyukon vagy nem? Ha igen, akkor tollas)


Ha tollas, rajzold le a lyuk formáját, menj el egy kulcsmásolóhoz, és lehet rá esély, hogy kapsz olyan kulcsot.

2012. ápr. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
fog egy flexet és lazán kivágja az egészet és kirabol titeket
2012. ápr. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi, de ezt sajna egy fogóval kihajlítják, pontosan ilyet nem akarok..:S Igen tollas, de azt hogy tudják megcsinálni? Sajnos nem látok bele a zárba, hogy megmondjam a "pöckök" helyzetét és mint már írtam, nem lehet onnan kiszedni. Hát ha nagyon akarják, úgyis ki fogják nyitni, de azért mégis valami legyen már, plusz azért nem akárkit fogok beengedni ide.
2012. ápr. 29. 23:28
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem dobjál fel egy hevederzárat lehet kapni használtan is olcsón : [link]

Egy sima fúrógép , meg egy obiban kapható maró elég .

Ha ezt kivágják az már rablás !

De albérlőknél mindig köss egy olcsó lakás biztosítást , vagyonbiztosítással együtt ez havi 1000 - 2000 Ft .

2012. ápr. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!