Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Lefűrészeltem egy régi pad...

Lefűrészeltem egy régi pad lábait, amik persze nem sikerültek egyformán.1-2 cm-es különbséget le tudok majd reszelni dörzspapírral is, vagy felejtsem el? Gondolom sokkal erősebb dörzspapírral, mint amivel majd az ősrégi pad testét fogom átreszelni?

Figyelt kérdés
Köszönöm!

2012. ápr. 21. 21:07
 1/7 anonim válasza:
1-2cm elég sok dörzspapírt és időt felemésztene, inkább reszelőt javasolnék, vagy gyalulj le belőle valamennyi aztán csiszold egyformára
2012. ápr. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 dirtboy ***** válasza:

illesztő fűrészel vágd le vagy ha az nincs jó egy vasfűrész is az elég sok embernek van.

miután levágtad csiszolhatod.

ha csiszolni akarnád, és nincs komolyabb csiszoló géped akkor a kézi gépek közül is a szalagcsiszolóval kellene neki esni.


egyébként biztos hogy cm ről van szó nem pedig mm elről?

csak mert azért az elég sok lenne.

2012. ápr. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Max másfél cm a különbség,és sajna egy láb hosszán belül is van eltérés(ma munka közben suttyomban fűrészeltem le,mert csak így tudtam megoldani,azt hittem nem vagyok ennyire vaksi)Nő vagyok,nincsenek igazán szerszámaim,de a reszelőn elgondolkodom,mert való igaz,hogy a dörzspapír hamar kiakadna ennyi nyeszetüléstől...remélem nem rontom el végleg,ajándék lesz:)
2012. ápr. 21. 21:56
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon a válaszokat,a segítséget!
2012. ápr. 21. 21:57
 5/7 anonim ***** válasza:

Az nagyon sok a dörzspapírnak. Azt a kicsit le lehet valahogy még fűrészelni nem? *.*

Sok sikert :)

2012. ápr. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 dirtboy ***** válasza:
ha reszelőt választasz akkor ne legyen túl durva mert ki fogja szakítani a lábszélén a szálakat és az nem lenne jó.
2012. ápr. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hűha...értem.Ráadásul tényleg ősrégi darab,ezért is óvatosnak kell lennem vele.Köszönöm szépen a tanácsokat,így biztosan sikerülni fog!
2012. ápr. 21. 23:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!