Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » A gőztől szét esik a ragasztot...

A gőztől szét esik a ragasztott (legalábbis csavart nem látok benne, se szöget) vitrines szekrény?

Figyelt kérdés

Lomiztam egy régi kis konyhai vitrines szekrényt, már majdnem teljesen lecsiszoltam, amikor szembesültem vele hogy ahova szántam nem fér.

A hűtő és a tűzhely közötti falra szerettem volna tenni, fűszeresnek, de majd 15cm belóg a tűzhely fölé, úgy csúnya.Akkor már inkább jobban néz ki s tűzhely fölött, az elszívó úgy is csak dísznek van, nincs bekötve. :o

Annak a helyére gondoltam.

Na de nem menne tönkre ha ott folyamatosan szál rá a gőz.Ha az elszívó fölé teszem, már magason van nem érem el.

Magasfényű zománc festékkel (kültér-beltér) szeretném festeni, azzal lett festve a konyhaszekrényem is.Az megvédi a gőztől?


2012. márc. 26. 07:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínüleg fatiplivel van összetiplizve, ezért nem látsz csavart. A tűzhely fölé ne tedd, mert 1. tűzveszélyes 2. rácsapódik a zsír ami megsárgítja a festéket. Még egy zománcozott felületről is nehéz lemosni a zsíros lerekódást. Keress neki más helyet. A festék nem biztosít 100%-os elzárást a nedvességtől, a fa bútor mindig felvesz valamennyi vizet a légnedvességből. Gondolj a laminált padlóra, lerakás után még duzzad, pedig fóliázott felület.
2012. márc. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Akkor feleslegeden cipeltem, meg csiszoltam. :( Sajna máshova se fér

2012. márc. 27. 08:56
 3/3 anonim ***** válasza:
szét esik=szétesik
2012. ápr. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!