Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mit fessek a garázsra?

Mit fessek a garázsra?

Figyelt kérdés
Sajna nincs pénz új garázsra, úgyhogy marad a festés. De nem akarok snassz egyszínűt, valami mintákat szeretnék. Olyan ami nem túl bonyolult. Virágok, geometriai minták, ilyenek. Szívesen vennék minden ötletet, linket! Köszi!
2009. jún. 9. 10:28
 1/5 anonim válasza:
31%
puruttya.hu feliratot!
2009. jún. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha csak gúnyolódni tudsz, nem kell reagálni. Te vagy az idióta, csak rád nem kell ráfesteni, így is a homlokodra van írva. Szép napot!
2009. jún. 9. 15:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez aranyos amit a kérdező reagált az elsőre :)))

Nem tudom milyen a garázs, de szerintem fesd egyszínűre inkább valami jó kis színnel. Vagy Két egymással harmonizáló színt. PL. sárga és neonzöld, az elég frissítő és feltűnő. Vagy lila és narancssárga vagy nem tudom milyen garázsról van szó. Némelyik részt "keretezd" a másik színnel az is szép lesz. Vagy simán mintha egy négyzetet átlósan félbehajtanál és akkor a vonaltól az egyik oldalon ilyen színű, a másikon olyan. Az is lehet szép.

Nem tudom, de én virágokat nem festenék rá. De ha te tudsz szépet akkor az más :)

2009. jún. 10. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem garázson láttam, hanem hatalmas szénabálákon, meg közlekedési lámpa zöldjén, de nekünk nagyon tetszett: smile. A lámpán mosolygós volt, a bálán mosolygos meg kacsintós.

Ötleteket itt is találhatsz: [link]

[link]

2009. jún. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!! :)
2009. jún. 10. 20:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!