Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Dekupázs technikában vki...

Dekupázs technikában vki otthon van? (fontos)

Figyelt kérdés
Barátom szülinapjára szeretnék adni egy saját készítésű bögrét dekupázs technikával. Olvastam sok cikket erről, már asszem h vmennyire vágom, de azt nemtudom hogy lehet-e üvegre is készíteni, úgy h nem jön le? vagy csak porcelán bögrén jó? :S és mennyi tartós ez a technika? ha teszek rá egy nyomtatott fotot akkor az nem átlátszani a bögrén? :)
2011. júl. 31. 23:45
 1/3 anonim ***** válasza:
A dekupázs módszerhez a papír vastag, szalvétából /EGY RÉTEGBŐL/ (v olyan vastagságú dologból) szokták, mert az elég jól átitatódik. A papír nem tartós és csúnya is lesz! Üvegen nem ajánlom, mert nem szép rajta. Jobban jársz ha ráteteted egy ilyen céggel, olcsóbb is lenne szerintem .
2011. aug. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 PincheFili válasza:

Szia! Ilyesmi ajándékot szeretnék majd én is készíteni, de tányért. Van itt róla egy video:

[link]

2011. aug. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
PincheFili köszi a videt :D sokat segitettél, és te is első válaszoló, köszi!
2011. aug. 1. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!