Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Kivel és mennyiért tudnám...

Kivel és mennyiért tudnám visszarakatni a csatornát egy két szintes ház oldalára?

Figyelt kérdés
A vihar ledöntötte a két szintes házunk tetejénél lévő csatornát, ami már függőlegesen jön lefelé a földig. Milyen módszerrel, kivel és kb. mennyiért lehetne ezt visszaszereltetni?
2011. júl. 20. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugyanez a gond nálunk is.Én a neten apróhirdetésben találtam rá embert.holnap jön megnézni.Van biztosításunk, még azokkal is beszélnem kell.Azt még nem tudom, hogy mennyi lesz, remélem a biztosító fizeti.Hol laksz?
2011. júl. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bakonybélben. (Zirc és Pápa között)
2011. júl. 20. 21:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy sokba kerülne. Nekünk a ház teljes csatornázása (esőcsatorna) anyagköltséggel együtt megvolt százezer forintból. Szerintem pár ezerért visszateszik nektek.
2011. júl. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Hungy ***** válasza:

Sziasztok!


Ha valaki "csináld magad" alapon szeretne hozzáfogni, annak van itt egy 3 részes cikk:

[link]

[link]

[link]

Igaz, hogy ezek egy konkrét fajtáról szólnak, de elég részletesek! Találtam viszont még egyet:

[link]


Remélem, tudtam segíteni.

2011. júl. 21. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon rendesek vagytok, köszönöm szépen az infókat. Sajnos házilag azért nem tudjuk megcsinálni, mert nagyon magasan van és nincs olyan hosszú létránk. Bíztató, hogy nem kerülhet talán túl sokba.


Mindenkinek köszönöm a segítséget!

2011. júl. 21. 18:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok, azt mondta a vállalkozó, hogy 35 ezerért visszateszi.Nem kell kicserélni semmit, csak kb. 15 méter magasan van, és azért ilyen sok.
2011. júl. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!