Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Pincébe milyen megoldással...

Pincébe milyen megoldással szerelhető wc és tusoló?

Figyelt kérdés
A külső szennyvízelvezető cső 1,5m-rel feljebb van a pince padlózatától. Valamilyen szivattyús rendszerre gondoltam,de nem tudom hogy nézne ki.Esetleg tudna valaki képet vagy rajzot küldeni akinek már van ilyen?
2011. júl. 19. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Átemelő szivattyúk vannak erre, de csak a baj van velük...

Évente 1x minimum karbantartani kell őket.

2011. júl. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van ilyen komplett berendezés. Kb 150-200 literes tartályba van beleépítve a szivattyú.

Tövábbiakban ötlet a beszerzésre:

A csatorna közműszolgáltatót kellene megkeresni. Azok biztosan tudják hol lehet beszerezni. Vélhetően ők is használnak ilyet ahol te laksz. Környékemen több ilyen cucc is működik.

2011. júl. 20. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

így keress rá hogy "Darálós WC".

Ez egy wc tartály méretű doboz,úszókapcsolóval és szivattyúval van ellátva , a WC kimenete megy bele,és full automata,lehúzáskor automatikusan be-ki kapcsol, ráköthető konyhai,és mosdó szennyvize is.

Viszont igen-igen drága, 50e alatt nem igazán kapod meg.

2011. júl. 22. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
utolsó hsz. darálós wc-jét akartam én is javasolni. A szomszédunk ilyet rakatott 2 éve a szuterénjébe és így lett megoldva, hogy lent is lehessen zuhany+wc. Nézz utána, lehet, hogy neked is jó lenne.
2011. júl. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké,kösz szépen mindenkinek!
2011. júl. 22. 21:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!