Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mennyire jo a multikban...

Mennyire jo a multikban kapható előre előállított zsákos száraz beton?

Figyelt kérdés

nekem a pincében kellene egy kb 7 négyzetmétert lebetonoznom kb 3-4cm vastagságban

simán a földre lefektethető vagy kell alá valami kavics ?


2009. márc. 31. 21:21
 1/2 anonim válasza:
100%

Én meg vagyok elégedve vele! Szerintem kitűnő minőségüek. Mosogató pult tetejét betonoztam vele. A két mosdó között kb 10-15 cm falvastagság van és simán bírja a testsúlyomat is (függönymosás alkalmával tesztelem).

Amúgy a legtöbb olcsó zsákos cuccot valamelyik neves cég állítja elő és a multik által tervezett csomagolásban dobják piacra. A zsákokon mindíg feltüntetik a gyártót.Visszatérve a kérdésedre: ha nem teszel alá kavicsot akkor valószínüleg elreped a padlólemez, de ha egy kis idő és terhelés után burkolattal látod el, akkor nincs jelentősége. Inkább nedvesség (talajpára) ellen szigeteld, bitumenes lemezzel.

2009. márc. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
34%
Az a gond hogy ez nem beton. Vagy van benne rendes kavics is?
2009. márc. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!