Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Van egy rakás kis tasakos...

Van egy rakás kis tasakos cukrom a világ minden tájáról. Mit kezdhetnék vele? Vmi dekorációra gondoltam.

Figyelt kérdés

3 nagy zacskónyi kis cukor hosszúkás is téglalap alakú is, mindenféle színű a világ országaiból ahol jártam. valahogy ki szeretném őket tenni de fogalmam sincs hogyan :) egy ötletem van, egy kartonra téglalap alakban elrendezni vhogy őket és bekereteztetni de ezt nem igazán tudom hogy kivitelezhető :/

köszönöm a segítséget :)


2011. jún. 26. 18:19
 1/8 anonim válasza:
Esetleg veszel egy parafa táblát, és arra feltűzködöd őket. Valami jó mintában, hogy messziről nézve esetleg kiadjon valamit. (off: azt hittem csak én vagyok lökött, mi is minden nyaralásból hurcibálunk haza kis zacskós cukrot emlékbe:D)
2011. jún. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
A cukrot edd meg, a papirját tartds meg, a kutydat meg b@szd meg :)
2011. jún. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
:)
2011. jún. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pillanatragasztó megfogja, ha a keretezés mellett döntesz.
2011. jún. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

damilon belógatnám az ágyam fölé, és onnan próbálnám levadászni.

(csak úgy porosodik )


Vagy üveggömb vázába tenném. Vagy üveglapú asztal alá.

2011. jún. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet csináltatni és kapni is olyan képkeretet, aminek van mélysége. Tehát az üveglap és a hátfal között van pici (vagy több) hely. Szerintem egy ilyenbe beleszórva jól mutatnának és nem porosodik. Olyat méretet válassz, amit full meg tudnak tölteni a cukrok.
2011. jún. 29. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Vegyél egy nagy térképet és ahonnan származik oda ragaszd fel a térképen a cukrot úgy, hogy pont eltakarja az adott országot. Nagyobb országokra több cukor, kisebbekre kevesebb :) Felrakhatod a falra!
2011. júl. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
az nekem is jó5letnek tűnik hogy asztalra egy fehér terrítő , rá a cukorka papírok , és rá egy üveglap
2011. júl. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!