Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Egy ajtó festése munkadíja...

Egy ajtó festése munkadíja mennyibe kerül? A festéket én venném meg.

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 23:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Le is festhetnéd,nem olyan nehéz.
2011. jún. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nő vagyok nincs időm ,köszi.
2011. jún. 3. 23:27
 3/10 anonim ***** válasza:
A mázolás ha jól tudom 1500-2000ft/m2
2011. jún. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2011. jún. 3. 23:34
 5/10 anonim ***** válasza:
46%
Én is nő vagyok és már többször festettem ajtót. Hidd el, nem olyan bonyolult mint gondolod. Ha sima felületű az ajtó, kis szivacsos hengerrel pikk-pakk megvan a festés, még időben sem sok.
2011. jún. 4. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

Ha nő vagy, akkor nem bírsz ajtót festeni?


Én is nő vagyok, és ajtót nemhogy festettem már, de be is szereltem keretestül... villanyt szerelek, ütvefúrok, csavarozok, fűrészelek, satöbbi. És emellett nem kockásinges leszbikusnak nézek ki, hanem modellnek.


Köszi, hogy erősíted a hülye nőkről szóló sztereotípiákat...

2011. jún. 4. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Most mi a bajotok a kérdezővel? Nem akar ajtót festeni, na és akkor mi van? Ha neki megér ennyi pénzt, hogy festő fesse le, akkor miért ne hívhatná ki?

Egyébként én is nemrég festettem, és tény, hogy mivel nem vagyok festő, bizony lett rajta egy-két megfolyás. Nem elfogadhatatlanul ronda, de azért nem tökéletes.

Ja kérdező: mindenképp kérdezd meg az árat előtte a festőtől, mert általában van egy minimál díj, amit akkor is ki kell fizetned, ha a négyzetméterár nem érné el.

2011. jún. 4. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nincs semmi időm gyerekek mellett,biztos megtudnám csinálni de hát ha nincs időm akkor nincs időm,ez van.
2011. jún. 4. 10:22
 9/10 anonim ***** válasza:
23%
azt irod:"nő vagyok, nincs időm" ez a kettő összefügg?
2011. jún. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Tipikus magyar idiota gondolkodás ! Nem teljesen mindegy hogy miért nem tud vagy nem akar ajtót festeni ? Ha festőt szeretne hívni akkor festőt hív, ne akarjátok már megmondani az embernek hogyan éljen , a sok tanácsadó ! Hogy válaszoljak a kérdésre : 1500-2600ft / nm
2016. okt. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!