Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » A képen látható, vagy hasonló,...

A képen látható, vagy hasonló, esetleg másmilyen fém díszgombot hol lehet kapni? Szerintetek jól néznek ki?

Figyelt kérdés

Ilyen karkötőt szeretnék csinálni, és a díszgombon kívül már minden megvan, de ilyeneket nem találok sehol!

És szerintetek jól néznek ki ezek a karkötők?


[link]


[link]


[link]


[link]


2011. máj. 28. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:

ha még vannak rövidáruboltok, ott nézelődj, esetleg hobbyboltokban.

ma egy turkálóban fogtam a kezembe egy blúzt, amin csodálatos ötvös gombok voltak... kár, hogy nem volt jó a méret, de épp gondoltam, a gombokért is megérné valakinek.

esetleg turikban is nézegelődj.

a karkötők pedig mind csodálatosak:)

sok sikert a kivitelezéshez!

2011. máj. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jól felszerelt rövidáru boltokban tuti hogy találsz ilyen gombot. Bp-en tudok egy jó helyet ajánlani.
2011. máj. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi.Melyik lenne az?
2011. máj. 28. 23:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Van a Kosztolányi térnél is egy
2011. máj. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
XVIII. kerületben vannak: [link]
2011. máj. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Hobbiboltok, barkácsboltok, turik, ahogy a többiek is írták. Esetleg kérd meg anyukádat, nagymamádat, hogy átnézhesd levetett ruháikat és élvihesd/feldarabolhasd, ami hasznos. Teljesen ingyen van (legfeljebb egy csokit adsz érte, ha gondolod), és remek, sehol nem beszerezhető gombokat, gyöngyöket, flittereket, de akár csipkedíszeket vagy anyagdarabokat is találhatsz (én pl. egyik nyáron vagy 4 hajkendőt nyisszantottam megunt ruhákból :-P)
2011. máj. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!