Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » A Stihl vagy a Husqvarna a...

A Stihl vagy a Husqvarna a megbízhatóbb?

Figyelt kérdés
És a fogyasztása melyiknek kedvezőbb?
2011. máj. 12. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy ez csak fél-válasz, de a Stihl annyira megbízható, hogy szerintem lehetetlen tönkretenni. Nekünk a cégnél 5 éves a Stihl fűkasza, nyaranta 8 órát megy 40 fokban is, CSUTKA gázon (majd a főnök megcsináltatja), és még SEMMI baja nem volt. A cég területe 3 hektár.

Sőt, most vettük észre, hogy még a gyári légszűrő van benne (5 éve), és most is csak azért esett le, hogy ki kéne cserélni, mert már nehezen indult: fekete volt a kosztól.

Nem véletlen, hogy a közmunkások kezébe is ezt adják.

2011. máj. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

STIHL!

bárkinek merem ajánlani a lácncfűrészünk is már 5 éve meg van erősen igénybe is vesszük rendszeresen és a fűkaszáink is.Nincs nála jobb..

2011. máj. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. máj. 15. 14:24
 4/6 anonim válasza:
a stohl
2011. máj. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Nomád74 ***** válasza:
druzsba
2013. nov. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
en is a Stihl-re szavazok (nekem is az van) az igaz hogy kicsit nagyobb a fogyasztasa mint a Husqvarnanak, de az ereje is nagyobb. Nem vagyk szerelo, de nekem azt mondtak hogy azert erosebb a stihl mert 2 gyuru van a dugattyún husqvarnanak pedig 1
2014. márc. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!