Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mi a véleményetek a kisgép...

Mi a véleményetek a kisgép márkákkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Én mindig három felsorolásba rakom amiket ismerek és dolgoztam velük vagy meg van:

Lagalja:

Tip, ok, asist

Közepes:

Black and Decker, Straus, Bosch(az újabb gépek)

Legjobb:

Dewald, Metabo, Festool, Hitachi


Nekem így jöttek be a márkák, nektek?


2011. máj. 6. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Ami nem Tesco-s azzal kapcsolatban szinte csak jó tapasztalatom van. Azok közül is kiemelkedik talán a Makita, Szevafém, Skil.
2011. máj. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jah télleg a Skill kimaradt, Közepes
2011. máj. 6. 13:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kategória kimaradt, aminek semmilyen neve nincs, vagy legalábbis soha nem hallottunk róla.
2011. máj. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Meg aztán márkán belül is különbséget kéne tenni ipari és hobbicélra szánt tipusok között. Árban sem egy kategória.
2011. máj. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát a Bosch szerintem a legjobbak közé tartozik!


Nekem van egy Asist is ,kb 4 éve van meg,és még mindig hihetetlenül bírja!Apunak az Ipari Dewalt-ját odaveri.


A 7x150 -es Reiser-t még mindig lazán betekerik a 20cmx20cm-es Akác gerendába!

2011. máj. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hmm a bosch is elég ratyi.. Tudom mert ismerem azokat akik fejlesztik/gyártják/hol és hogy hogyan.. kijelenthetem a Bosch csak a nevéből táplálkozik mögötte nincs semmi.. Makita, AEG... a piacon a legjobb és nem 2 évre gyártják..
2011. máj. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!