Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Debrecenben olcsón falfúrással...

Debrecenben olcsón falfúrással foglalkozó szakit keresek. Panelfalra kellene felrakni polcokat, előszobafalat, képeket. Tudtok ajánlani valakit?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 17. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Sztem olyan "szakit" aki kefejezetten ilyesmivel foglalkozik, nem fogsz találni. De tudomásom szerint a villanyszerelőknek, esetleg kőműveseknek van olyan kisgépük (ütvefúró vagy minek nevezik), amivel ilyesmit lehet csinálni. Ezek között a szakik között keress valakit.
2011. ápr. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Felfúrja azt egy jó szomszéd. Az én férjem is szokott segíteni a szomszédoknak, teljesen ingyen. Van fúrónk, nem nagy dolog . Biztos a ti házatokban is van valakinek.
2011. ápr. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Második válaszoló tippjéhez csatlakoznék. Biztosan van abban a panelban egy jófej, ügyeskezű pasi, aki örömmel felfurkál neked mindent a falra. Veszel neki egy üveg jó bort és mindenki boldog lesz. Nem kell ide speciális szerszám, csak egy rendes ütvefúró jó fúrószárakkal és panelhoz való tipli. Szóval, érdeklődj bátran a szomszédoknál!
2011. ápr. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%

Ha szomszédokat nem ismered, csak akad egy barát, akinek van ütvefúrója. Nekem is egy jó barátom szokott ilyesmiben segíteni, mert ugyan van párom (nem élünk együtt), de ha rá várnék, soha nem lenne kész semmi...

Ha mégsincs ilyen ismerős, esetleg asztalost is kereshetsz.

2011. ápr. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi, kedvesek vagytok. Valóban van szomszéd és van barát is, de a kérdés nem ez volt. Tehát tud valaki ajánlani valakit?
2011. ápr. 18. 13:07
 6/7 anonim ***** válasza:
nehogy már fellegyél háborodva!!!!!!
2011. ápr. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én hivatásos falfúró vagyok, szakterületem a panelfúrás. szívesen elvállalom a munkát 900Ft/lyuk áron! :D
2012. okt. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!