Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Glamox elektromos fűtőpanellel...

Glamox elektromos fűtőpanellel kapcsolatban milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
nyaralóba szeretnék valami elektromos fűtést,de a gyártói tájékoztatók szerintem nem igazán hitelesek,így a használók véleményére lennék kiváncsi.
2011. jan. 3. 04:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondd csak, visszaolvastál glamox témában itt?!?
2011. jan. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen de nem sok érdemi info jött le, valaki nagyon fikázta,de gyanítom nem saját tapasztalatból, csak úgy zsigerből...
2011. jan. 3. 12:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyél szart? Hát, nem tudom, én fikázom. De nem tapasztalatból, csak zsigerből.


Azért azt vedd figyelembe, hogy az emberek nehezen ismerik be a hibás döntésüket, ezért ha rosszul döntöttek, azt a későbbiekben próbálják eltitkolni, vagy megszépíteni.


Pl.: "Végül is nem szép a feleségem... Meg nem is főz túl jól.. De legalább nem fogják elszeretni..:)"


Lehet, hogy engem olvastál, én ugyanis zsigerből utálom, hogy a gyártók, vagyis inkább a mo-i forgalmazók hülyére veszik a vásárlót. Valamelyik pl. azt állítja, hogy harmadannyit fogyaszt, mint a többi hasonló. Könyörgöm, tiltsák be, hogy a hülyék elkölthessék hülyeségre a saját pénzüket. Úgy fogyaszt harmadannyit, hogy harmadakkora a teljesítménye! És így háromszor annyi ideig kell működnie, hogy ugyanott legyél. És milyen meglepő, a villanyszámlád ugyanannyi lesz. Szóval veszel marha drágán egy olajradiárort, és egy hamis ígéretet.

2011. jan. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!