Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Főnöki forgószék fotel 5 ágú...

Főnöki forgószék fotel 5 ágú műanyag lábáról letört az egyik görgő,5-8 cm-es műanyag darabbal. Valahogy összeragasztható?

Figyelt kérdés
Hogyan lehetne összeragasztani? Milyen anyaggal? Az a baj, hogy csak 1-2 mm vastag, vagyis hogy éppen nagyon vékony a szék lába. Pillanatragasztóval már próbáltam, de nem jött be. A terhelés alatt nagyon hamar elengedte a ragasztás. Valakinek javaslat?
2010. dec. 18. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem nem sok esélyed van. De én a helyedben nem ragasztással próbálkoznék, hanem egy erős fa lécet kötöznék a láb megmaradt részére, beállítanám, hogy jó pozícióban legyen a vége és abba csavaroznám be a görgőt (új görgőt lehet venni, ha a régit nem sikerül belecsavarozni). Így ronda, de talán működik.


Ha így nem működik, akkor leszerelném a többi görgőt is, úgy nem gurul, de legalább nem billeg és forogni tud.


Persze a legjobb az lenne, ha valami iparost találnál, aki tud ilyesmit javítani.

2010. dec. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Láttam alkatrészeket a METRO-ban. Tuti, hogy gyártják a kínaiak a görgőket, mert padlótól függ, milyet kell felrakni. Úgyhogy Google+kitartás.
2010. dec. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocs! Komplett 5 ágú lábakat is láttam a METRO-ban (~3-éve). Úgyemlékszem tűrhető volt az ára.
2010. dec. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A lábcsillagot elviszed egy műanyaghegesztőhöz, pár-száz forintért összehegeszti neked.

De kb 2000 Ft-ért lehet új lábcsillagot is venni.

2010. dec. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!