Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hol lehet Pécsett olcsón...

Hol lehet Pécsett olcsón üvegfestéket venni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 12. 10:07
 1/4 anonim válasza:

olcsón szerintem sehol...az üvegfesték alapból már drágább szokott lenni, mint általában a többi festék. De mindenképp kerüld az Árkádot, Plázát...stb, mert az ilyen helyeken minden duplájába kerül.

Az Árkád mellett van a Regio játékbolt, én a helyedben ott nézném meg....de szerintem ott sem lesz olcsó. Valamilyen kis "eldugott" papírboltban vagy hobbiboltban érdeklődj, az ilyen kis boltokban általában olcsóbban meg lehet venni a dolgokat. :)

Ja és a művészellátót sem ajánlom, mert ott is horror árak vannak.

Sok sikert! :)

2010. dec. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 klever válasza:

Az üveg fluorral oldható.A jó tapadás érdekében zsírtalanítani kell a felületet pl.ecettel.

-Beltéri:

Vegyél olcsó temperát és keverj bele fogkrémet.

-Kültéri:

Keverj a körömlakkba fogkrémet.

2010. dec. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, idokozben mar beszereztem a Kereskedok Hazaban levo iroszeresben. :)
2010. dec. 20. 06:19
 4/4 medit16 válasza:
Talált valaki viszonylag olcsó üvegmatrica festéket Pécsett? Két éve a Lidl-ben volt karácsony előtt akcióban, azóta sem találok olyat.
2013. márc. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!