Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Üdv! Zsír új Stihl láncfűrészü...

Üdv! Zsír új Stihl láncfűrészünknek nem forog a lánchajtója. Mi a gond?

Figyelt kérdés

Alig volt használva még 3* vágtunk fát vele. A lánchajtó kerék nem forog ami a motor mellett van. Beindítom és semmi. Legutóbb még jó volt hangra is meg minden.A motor berreg.. viszont füstöl is.

Stihl Synth plus olaj volt töltve és 50:1 benzin keverék



szept. 4. 08:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Kupplung?
szept. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Még garis? Ha igen ne nyúlj hozzá, mert bukhatod, vidd vissza!
szept. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vidd a szervizbe... A Stihl nem egy elromlós fajta. gariban megoldják.
szept. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A fék nincs behúzva véletlenül? Lökd előre a kézvédőt. Ha nem ez a baja a szerviz.
szept. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

de igen a láncfék volt.... -.- aghjjj ( miután ezt posztoltam szintá rá rögtön beugrott) pár napja előretolhattam véletlen.. de elfelejtettem visszaállítani)

füzetben azt írták károsodhatott a gép ha húzattam fékkel együtt is. nem tudom, füstöl... szóval valami történhetett basszameg.

Köszi a válaszokat am.

szept. 4. 14:41
 6/9 A kérdező kommentje:
működni amúgy működik.. vág.. de füstöl nem mertem nagyon használni, lehet károsodott a motor egyik része
szept. 4. 14:44
 7/9 mindentudó99 ***** válasza:
Füstöl mert keverékkel megy .
szept. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ettől nem lett baja, kicsit kopot a kuplung azt ennyi, baja akkor lenne ha sokáig húztad volna neki.
szept. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nagyon köszi a gyors reagálást rendesek vagytok! :) ha elrontom Fater kinyírt volna tuti.. drága volt.
szept. 5. 10:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!