Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hitman ütvecsavarozó mennyire...

Motor imádó kérdése:

Hitman ütvecsavarozó mennyire használható autószereléshez?

Figyelt kérdés
Egyre mélyebben benne vagyok az autók szerelésében, így egyre több szerszámra is van szükségem. Eljutottam oda, hogy kéne egy akkus ütvecsavarozó, viszont az anyagi helyzet megszabja a határokat. Vagy esetleg egy parkside gép is jobb ennél? Semmit nem találtam a hitman gépekről. Van olyan szett ahol egy ütvecsavarozó, egy flex, két aksi és egy töltő 38.000Ft. Szerintetek?

aug. 20. 18:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Várj kicsit míg jön hozzá egy kis pénz, és vegyél jobb minőséget, vagy levegőst.
aug. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem használtam ilyet még, de a Nm alapján elég erősnek tűnik a kerékcseréhez is. Persze ha valósak az adatok. A Parkside 400 Nm-es aksis gépe lepkefing. Azt próbáltam és vissza is vittem egyből. A prémium lehet, hogy jó, de az jóval drágább. Viszont a Parkside kicsi ütvecsavarozója (a bit fejes) kifejezetten jól használható autószereléshez 8-10 mm-es csavarokig.
aug. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!