Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Van két régi ajtóm amiken...

Van két régi ajtóm amiken 3réteg festés volt. A tokokat felcsiszoltam, viszont az egyik tokot valami igen csak megrágta és tele volt lyukakkal, ezért vettem rá fakittet amivel behúzkodtam eteket a lyukat. Viszont most a fa és a javatítóanyag színe?

Figyelt kérdés
Eltér egymástól. Mindenképp lakkozni szeretném, mit ajánlanátok rá? Van olyan lakk ami kicsit sötétít, hogy ne látszódjon ez az eltérés?

aug. 9. 15:31
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat a sok helyesírási hibáért!
aug. 9. 15:32
 2/10 anonim ***** válasza:
Lazúr, de ha nem azonos a szín, lesz folt.
aug. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire tér el a színük és milyen színű lesz az ajtó a végén, milyet szeretnél? Nyers fa színt vagy valami mást?

A lakkozás ezt jelentené, hogy natúr fa és csak a lakk rajta?

A fakittek között vannak színezettek és kereshetsz egy olyat aminek a színe megegyezik az ajtóéval. Ha kicsit kiszedsz a javításból és a felszínét átkened a jobban oda illő színnel, akkor nem lesz nagyon látható.

[link]

[link]

aug. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha a lyukak mennyisége megengedi, elrejtgeted a hibákat megfelelő színű, erre a célra gyártott filctollal is. Pl: [link]
aug. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
elrejtHeted
aug. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítőkész válaszokat! Fenyő ajtó és a tok is fenyő, most egy nap elteltével átcsiszoltam a fakittet és egész jól beleolvad. Egyébként fenyő színű fakittet vettem az obiba, de kicsi eltérés így is maradt.

3# igen a natúr fán és a kitten csak lakk lesz.

aug. 10. 10:59
 7/10 anonim ***** válasza:
Saját csiszolék fűrészporhoz lehet faragasztót keverni fatapasz helyett.
aug. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#6 Szép lesz, hidd el!
aug. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#7 köszi köszi:)
aug. 10. 23:10
 10/10 A kérdező kommentje:
Elírtam, #8 neked írtam az előbbit!
aug. 10. 23:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!