Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Kínai kétütemű fűkaszát...

Kínai kétütemű fűkaszát milyen keverékkel érdemes használni?

Figyelt kérdés

A szűkszavú használati utasítására annyi volt írva hogy 1:25 a bejáratás alatt. De netes fórumokon olvastam már olyat hogy felesleges, ez az arány az ócska kínai olajokra van kitalálva, az Európában használt szintetikus olajokkal készült keverékkel elég eleinte az 1:33 utána pedig az 1:40.

Szerintetek ennek lehet hinni? Nem lesz túl híg neki az 1:40 keverék egy jó minőségű olajból?



júl. 28. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
1:40-el nem lőhetsz mellé. Már a kínaiaknak se kell "bejáratás".
júl. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az 1 es megválaszolt .
júl. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1:25 fixen.

Kb 7 eve nyuzom a ciganytol vett kinai kaszamat igy.

A 70ezres Hect kasza gyari kevereket kapott a leiras alapjan. Kb 2 ev alatt szorult meg elegtelen kenes miatt, nem.is hasznaltam agyon. Ennyit errol.

júl. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem az 1:25-töl folyt az olaj a kipufogóból, meg füstölt mit az állat, nem hiszem hogy ez jó a motornak.
júl. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
júl. 29. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

És igen, az 1:40 a jó.

1:25-ösnél a kisebb baj, hogy füstöl, meg olajos a kipufogó , a nagyobbik, hogy ráég a "koksz" a dugattyúra, ami előbb-utóbb apránként leválik, és "vonalkódos" lesz mind a henger, mind a dugattyú!

júl. 29. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!