Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Összecsavarható vezetékkötő...

Összecsavarható vezetékkötő használta milyen előnyökkel rendelkezik a drága és nem túl bizalomgerjesztő aprócska Vagó-val szemben?

Figyelt kérdés

Eredeti KUPOLFIX vezetékkötőhöz jutottam hozzá, gyártási év 1989! Abból kiindulva, hogy a régi jó dolgok sokkal jobbak voltak mint a maiak, ezeket fel akarom használni a házam vezeték felújításához.

Nékem gyanús ez a vagó, hogy csak úgy be kell dugni a vezetéket. Jobban bízok, amit a saját kezemmel rácsavarok és érzem a rászorulást.



#vágó #vezeték #kupolfix
júl. 21. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

"Abból kiindulva, hogy a régi jó dolgok sokkal jobbak voltak mint a maiak"


Ekkora hülyeséget ritkán olvastam még ezen az oldalon is

júl. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nyugodtabban alszol akkor tedd azt. A lényeg hogy előírás szerint használd.


Egyiket sem hülye amatőrök tervezték, milliárd darabot felhasználtak már belőle.


Csak azt nem értem hogy miért akarsz egy 35 éves műanyag darabot beépíteni ha lehet kapni ilyen újat is.

júl. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A nagy Levin ***** válasza:
36%

"Abból kiindulva, hogy a régi jó dolgok sokkal jobbak voltak mint a maiak"


Ez lehet, hogy van amire igaz, a villanyszerelésre pont nem.


A Wagoval meg semmi probléma.

júl. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A nagy Levin ***** válasza:
100%
Mellesleg, ha ragaszkodsz hozzá, ma is kapni ilyen vezeték összekötőt ( 30-60 Ft/ db), ne a 35 éves sz@rt használd.
júl. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Márcsak azért se, mert a müanyag elöregedett idöközben
júl. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Eredeti KUPOLFIX vezetékkötőhöz jutottam hozzá"

Pontosan honnan tudod, hogy az?

júl. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"nem túl bizalomgerjesztő aprócska Vagó"

Hát, nem kell tulajdonképpen mindenkinek érteni a villamos készülékek elméletéhet. Mert aki abban otthon van, az nem tartaná nem túl bizalomgerjesztőnek a Wagot. Az pont arra jó, amire jó. Láttál már mondjuk laptopot? Nem túl bizalomgerjesztő aprócska készülék az 1950 környéki két szobányi számítógépekhez képest.

júl. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!