Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » MO915 Mofém csaptelepet hogy...

MO915 Mofém csaptelepet hogy kell szétszedni?

Figyelt kérdés
Felrobbanok hogy nem adtak hozzá semmilyen szervízt se a weboldalukon nincs semmi , hogy a francba kell szétszedni úgy hogy elérjem a bekötő csövek hollanderét hogy ki tudjam cserélni a csöveket? Vagy hasonlónak mi a szétszedési rajza ? [link]

júl. 18. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


A p2-es képen látszik, egy lefogató csavar van, a hosszított anyát kell letekerni, utána kijön a csaptelep. Legalábbis ha olyan mint a praktikeres. csőkulccsal kényelmesebb, ha jól emlékszem 10-es kell hozzá.

júl. 19. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Semmi köze hozzá , még jó hogy direkt megkérdeztem cserélhető e a bekötő csöve, ez soha nem lesz cserélhető , egy müanyag test van belül amihez semmilyen hozzáférésem nincs .De még a kerámia egységet se tudom kicserélni ha az elromlana ,az is mintha kívülről lenne bepattintva mint egy legó úgy hogy az összepattintás után már semmilyen szerszámmal nem férsz hozzá. A cső mélyén látok két pattintásoknál használt fület ami elérhetetlen és értelmezhetetlen , talán valami speciális kampóval lehetne lenyúlni és kiakasztani de egyszerre mind a két oldalról hogy kiessen a kerámia egység és felszabaduljon a müanyag vízcsaptest és kihúzzam de ahogy nézem akkor sincs semmilyen hollander a csöveknél hanem az belefut a müanyag testbe . Ezért volt akciós mert teljesen javíthatatlan.
júl. 19. 11:40
 3/3 A kérdező kommentje:

Most azon agyalok hogy lehet hogy a kerámia betétet nem is tartaj semmi ,azt csak erővel ki kéne húznom miután leszedtem a leszorító csavart?


Mert más csapoknál úgy van , de engem az téveszt meg hogy belül látom azokat a kis kampókat de akkor az lehet hogy csak a kerámiamodul része ? Csak ki kell húzni a csapból és ennyi lenne?

júl. 19. 12:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!