Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » IMI OZF 90C-2ND villanymotorho...

IMI OZF 90C-2ND villanymotorhoz milyen indítórelét kell vegyek?

Figyelt kérdés
1.5kw IMI OZF 90C-2ND villanymotorról van szó. Eddig egy körfűrészben tette a dolgát, nyomógombos indítással. Most viszont egy kompresszort szeretnék meghajtani vele (Csepel 2 hengeres) viszont a nyomógombos indítás erre a célra már nem jó, hiszen a nyomáskapcsoló indítaná majd a motort. Ebből kifolyólag azt az infót kaptam, hogy kellene hozzá egy indítórelé, csak eddig még nem találtam meg hogy konkrétan milyen típusú relé kellene bele.

júl. 5. 22:14
 1/2 A kérdező kommentje:
Közben rátaláltam, hogy MIHÁ-C 120/530 relé való bele, de viszont sehol sem találok ahol lehetne rendelni ilyet. Lehet valamivel helyettesíteni?
júl. 5. 22:38
 2/2 anonim ***** válasza:

A motor nèvleges(adattáblán) áramához kell igazítani a relè típusát.

Az indítási áram ennek6-8 szorosa, ekkor húz be a relè, a nèvleges áramnál már elenged, kikapcsolja a kondit.

júl. 6. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!