Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Vízvezeték szereléshez,...

Vízvezeték szereléshez, melyik csővágó ollót ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Természetesen műanyag csövekről lenne szó. A kínálat óriási, az árak is szépen szórnak. Tapasztalati beszámoló viszonylag kevés. Olyat is olvastam, hogy az általa vásárolt, nem vágja, hanem töri a csövet. Az ilyen buktatókat jó volna elkerülni.

#csővágó
júl. 4. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Ötrétegű vagy sima egyszerű műanyag vagy KPE?
júl. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Be kell valljam, hogy ez még a kezdet kezdete. Házi, ház körüli barkácsolás, a kerti öntöző rendszer is bele férne. Lényeg, hogy nem profi, napi tevékenységről lenne szó.
júl. 4. 14:26
 3/5 L.. István ***** válasza:

Vegyél egy ilyet és szevasz, én is ilyet használok.


[link]

júl. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Pedig szerszámot konkrét célokhoz veszünk és nem a szerszámhoz igazítjuk a munkát.


ötrétegűhöz, kpe-hez ez jó:

[link]


Ha valami ropivékony műanyagot akarsz vágni, akkor arra jó a fémfűrész vagy a flex is.


Locsolótömlőt elvághatsz az elsővel vagy sima háztartási ollóval is.

júl. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a javaslatokat, elteszem a memóriába. A reklámokban egyébként, az a gyors, egyenes, merőleges vágás hatott rám. Természetesen, a flex, az olló sem ismeretlen előttem. A fémfűrész esetén már nosztalgiáztam. Mert kb. 60 éve, nasi koromban használtam ilyet.
júl. 4. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!