Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Benzines fűnyírónak milyen...

Benzines fűnyírónak milyen költségei vannak?

Figyelt kérdés

Például milyen gyakran kell átlagosan szervizelni és az milyen nagyságrendben mozog?


Vennék egyet de le akarnak róla beszélni hogy nehéz tolni, és folyamatosan karban kell tartani ami szerelőt igényel stb



júl. 3. 17:52
 1/7 L.. István ***** válasza:
50%
Benzin+olaj. Ha nem akarod tolni akkor meg veszel önjárósat. Szervizbe vinni nem kell, csak ha elromlik.
júl. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Minden nem igényel szerelőt,csak a javítás.

A gépkönyvébe minden le van írva,rajzos ábrákkal.

Levegő szűrő tisztitása,olaj csere.Általában évente 1 x .

Még csak keverék sem kell bele ,csak az előírt tiszta benzin.

Nagyon gyenge fizikum van abban aki azt írja nehéz tolni.

júl. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon élvezem a benzines, pedig nem nagy területet kell nyírnom, amire elég lenne egy elektromos is, de ezzel jóval gyorsabban lenyírom, mert nem fullad bele a fűbe, plusz, a hosszabbítóval sem kell szenvedni. Benzint meg alig fogyaszt,max 1-1.5 litert ha elhasználok egy szezonban.
júl. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 mindentudó99 ***** válasza:
Évente vagy két évente olajcsere. Én kétévente cserélem. Kb ennyi. Nem nehéz tolni
júl. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy kb. 15 éves benyás fűnyírót örököltünk meg a családtól, amikor beköltöztünk az első házunkba. Sosem látott szervizt. Korábban apukám, amióta nálunk van, a férjem szervizeli (olaj, szűrőcsere, késélezés/csere). Lassan megérik egy tengely cserére, de ennyi. Mi erre valószínű már nem fogunk költeni, azért ma már vannak sokkal kényelmesebb darabok is, mint ez a basic, veszünk egy új önjárót, ami reméljük szintén kiszolgál 15+ évig. Egyébként én nőként eltologatom ezt is, lejtős telken, felfelé sincs gondom, bár a fűgyűjtőt gyakrabban kell ürítgetnem, mint mondjuk a férjemnek, mert felfelé már beledöglök, ha közel tele van. :D Fűgyűjtő nélkül sima ügy.

Szerintem az elektromos vezetékhúzogatóshoz képest már ez is hatványozottan komfortosabb.

tegnapelőtt 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
és mennyibe kerül egy ilyen olajcsere?
tegnapelőtt 21:43
 7/7 mindentudó99 ***** válasza:
Az olaj ára. Kerti gép olaj 4 t 0.6 liter 2000 forint.
tegnap 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!