Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hol találok Budapesten a XII....

Hol találok Budapesten a XII. kerületben az Apor Vilmos térhez viszonylag közel olyan asztalosműhelyt vagy magánszemélyt, ahol valaki egy szalagfűrésszel hosszában ketté tud fűrészelni egy keményfa rudat két egyenlő méretű részre?

Figyelt kérdés
A hegyvidéki barkácsműhely kiesik, mert részben az ottani szalagfűrész erre nem igazán alkalmas, ráadásul emiatt nem akarok interneten még az ENSZ-hez is beregisztálni....(annyira körülményes az egész). Az interneten képtelen vagyok asztalosműhelyt találni, ami címet találtam, ott már semmi ilyen nem létezik, mintha az asztalosok eltűntek volna...

#szalagfűrész #asztalos műhely
jún. 28. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Az obi szerintem vállalja, hiszen minden asztalos vagy németben van vagy az obiban.
jún. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1-es!

Az Obiban biztos, hogy nem csinálnak ilyet. Egyrészt nincs szalagfűrész, másrészt egy rudat nem egyszerű kettévágni.

A választ sajnos nem tudom, nem odavalósi vagyok.

jún. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Móricz körtéren érdeklődj a Bakosfa-nál. Nekik van asztalos üzemük.
jún. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ad #3: igen, Bakoséknak van asztalos részlegük, kinn a fenében Budafok tájékán....
jún. 28. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!