Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen inverteres hegesztőt...

Milyen inverteres hegesztőt érdemes venni otthonra?

Figyelt kérdés

MMA hegesztőt szeretnék venni, de nem tudom milyet érdemes venni.

120-200 Amperig melyik szükséges?

Általában zárt szelvények, esetleg vastagabb vaslemezek hegesztéséhez.



jún. 12. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 130A-es iweld van, ház körül, zártszelvényhez elég, 3,2-es pálcát még leolvassza. De ha nem sokkal drágább akkor inkabb vedd a nagyobbat.
jún. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugyanaz van amit az előző írt, még nem volt olyan hogy leoldott volna a hőkapcsolója.
jún. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is iWeld van, nagyon bírja, mondjuk mostanában már alig használom... Monkey 1660 vagy mi, 140A, viszonylag nagy, egy majom van az oldalán, és fullon pörög egy óriási ventilátor benne végig, míg be van kapcsolva... Játszogattam én is 3,2mm elektródával egy nagyobbacska vastömbön, hát, kezdett veszélyes lenni, túl nagy része izzott vagy majdnem izzott, folyt mindenfelé és alig lehetett megmaradni mellette, de ez az ilyenolyan kínai bóvli se le nem oldott, se langyos levegőt nem kezdett árasztani. Asszem náluk is érdemes a konkrét típusokra rákeresni pl árukeresőn, mert van, amivel nem olyan rózsásak a tapasztalatok, de észnél is vannak, ezért amit ma a saját oldalukon megtalálsz, az mind fullos nagyon nagy eséllyel. Próbára tettem az ügyfélszolgálatukat annak idején, asszem a rövid kábel meg a majom miatt zsémbeltem, ilyen tök aranyosan elmondták, hogy a majom az egyik legokosabb az állatok közt, és azért ezek a kis gépek elég állatok. Na jó! Innen-onnan azt hallottam, hogy kedves az ügyfélszolgálatuk, jól garanciáztathatók az esetleges hibás cuccaik, főleg ha közvetlen tőlük rendeled, vagy olyan boltból, ahol nem húzzák a szájukat már erre is.

Amíg nincs tele porral és nincs kint hagyva nagyon párás időben meg fagyban a résekkel teli műhelyben, nincs leejtve és ütögetve, nincsenek a részei erőltetve, a hűtése eltakarva, addig szerintem precízen nulla az esély arra, hogy bármi baja legyen. Na igen, hosszabb kábel meg értelmesebb testcsipesz kelleni fog, de eleinte jó az is, ami van, aztán majd jó lesz az pótnak is a normális mellé.

jún. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 mindentudó99 ***** válasza:
Most vettem meg a neten található legolcsóbbat. Töjéletes 200 A felett tud. Kipróbáltam jó. Hogy havonta kétszer elővegyem arra biztos jó.
jún. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy ilyen újat tudok [link]


kínálni számodra 170-ért számlával. Közép-Dunántúlon...

jún. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!