Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » 3,6V-os akkus csavarhúzó...

3,6V-os akkus csavarhúzó mennyire használható úgy általában?

Figyelt kérdés
lapraszereltbútorok összecsavartozásához például? Tescóban most van olcsón reikel 3,6V, de feltételezem inkább komolyabb gépre van szükségem..
2021. okt. 7. 11:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Mennyiért?


Én egyszer vettem egy ilyet 7e-ért, 2-3 facsavart betekerek vele nagy nehezen és le is merült.. 😅

2021. okt. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát most 3100-ért adják, de papírnehezék annyiért se kell :)
2021. okt. 7. 12:24
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Max egy idősebb gyereknek játéknak.. :D
2021. okt. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

Szokásos áruházi trükk, az eladhatatlan vacakok árát megfelezik, hogy megszabaduljanak a készletektől. Tudják, hogy a legrosszabb termék is csábítóvá válik, ha kellőképpen olcsó.

Hagyd ott.

2021. okt. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Önmagában attól hogy 3,6 V-os és kis méretű a csavarozó, nem feltétlen lesz használhatatlan. Nekem van Bosch IXO csavarozóm, szintén 3,6 V és gondolom méretben is hasonló lehet. Az átlag lapraszerelt bútoroknál jellemző méretű csavarokat bet udja hajtani (nyilván előfúrt lyukba). De az általad említett márkát konkrétan nem ismerem, lehet hogy az egy szar.
2021. okt. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem volt Reikelem, csak a nagyobbik fajta.

Jól lehetett használni egy darabig, azután elkezdte elfelejteni a feltöltöttséget, így gyorsan megszabadultam tőle.

Ajánlom figyelmedbe a Lidl-ben kapható Parkside-t. Az nem "felejt" és akkor is becsavarja a csavart bármibe, ha nincs is előfúrva.

2021. okt. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%
Amire az van ráírva hogy fúrógép, az jó fúrásra. Amire az van ráírva hogy fúró-csavarozó, az igazából csak csavarozásra jó. Amire simán csavarozó van írva, az szemét.
2021. okt. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Olyat kellene venni, ami tud leracsnizni is és nem nyírja szét a csavarfejet. A kérdező viszont nyilván nem akar ilyen sokat költeni a dologra, tehát teljesen megteszi neki a nyolcezres B&D BDCD8-QW.

Ezzel nem fog gerendába hajtani T40-es csavart, de bútort összerakni, kisebb tiplikbe csavart hajtani és kifúrni a hobbideszkát és gipszkartont jó lesz.

2021. okt. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, nézek akkor valami mást, 20e forintig elmehetek végülis.
2021. okt. 7. 14:55
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor Einhell TC-CD 18-2.
2021. okt. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!