Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Beépített hűtőt nagyon nehéz...

Beépített hűtőt nagyon nehéz kiszerelni?

Figyelt kérdés
Adott egy régi Bosch hűtő, ami szekrénybe épített. Sajnos borzalmasan poros a hátulja, elég gyengén is hűt emiatt. Beépíthető típus amúgy. Elég, ha a szekrényajtó elemet leszedem, a zsanérok lecsavarásával, vagy a csúszkát is el kell távolítani?
2021. jún. 30. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom nálad milyen, de nálam nem kell a csuszkát leszedni.

De a szekrényem is kifordítható, nincs a falhoz rögzítve, a hűtő háta mögött meg nincs hátlap, így én inkább azt szoktam kiszedni, mert akkor alatta is fel tudok mosni.

2021. júl. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A szekrényajtót nem kell leszedni, csak a csúszkát. Vagy a szekrényajtóról, vagy a hűtő ajtóról. A hűtő lefelé, felfelé és bizonyos esetekben oldalra a szekrényhez van csavarozva, ezeket is ki kell szedni, aztán ki lehet húzni a hűtőt.
2021. júl. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1-es vagyok és azért írtam, hogy látni kellene, mert nekem kicsúsztathatóak a tappancsok a csúszkából, (leszedhető a csúszka végén az ütköző) ezért sem az ajtót, sem a csúszkát nem kell leszerelni.

Még mindig a legegyszerűbb megoldásnak tartom NÁLAM(!) a szekrény kifordítását, ...de ahány ház, annyi szokás (...és annyiféle csúszka:)

2021. júl. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, most nézem a csúszkából kiemelhető, viszont kell valami emelvény, mert a szekrény lábakon áll, abban a hűtő, kb 10 cm magasan a földtől. A bútor maga sajnos nem mozdítható, nem szétszedhető, legalábbis nincs meg hozzá a szakértelmem, ragasztva is van sok helyen.
2021. júl. 1. 17:38
 5/6 anonim ***** válasza:

#4

Minek emelvény?

Ketten megfogjátok, kiemelitek és leteszitek 10 cm-el lejjebb a földre.

letakarítod és visszaemelitek.

Ha kirámolsz belőle mondjuk a mosogatóba, akkor nem is lesz elbírhatatlan, de ha mégsem bírod, akkor kérj meg valakit!

2021. júl. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, sikerült. :) a fagyót ki se pakoltam végül, csak a hűtőt. Bicegtetni kellett, most már rutinom is lesz legközelebb. :D Na most arra leszek kíváncsi, hogy jobban fog-e hűteni.
2021. júl. 1. 21:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!