Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » 18V-os Parkside csavarbehajtót...

18V-os Parkside csavarbehajtót tönkretenne a 20V-os Parkside akksi?

Figyelt kérdés
3D nyomtatóval tudnék csinálni átalakítót, hogy a régi csavarbehajtót is tudjuk használni. Mostanra több 20V-os Parkside gépet is vettünk, így ahhoz van bőven akksi, 18V-os viszont nincs. Ha az a 2V többlet nem teszi tönkre a motort, akkor sokkal egyszerűbb megcsinálni az átalakítot, ha viszont túl sok neki, akkor nagyobb dobozt kell nyomtatnom, amiben elfér egy feszültség szabályozó is.

2021. máj. 13. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Inkább mérd meg, feltöltötten mennyi az akkufesz.

Több olcsó gépnél szinte semmi különbség cella számba, és feszültségben.

Kb 10% amper többlet lesz/lehet a fúrónak, amit sztem elvisel.

A drágább gépeknél már lehet különbség, mivel sokféle típusú lion cella létezik, ebből kifolyólag a töltés is kicsit lehet más feszültségű

2021. máj. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

én néhány Volt különbségből nem csinálok ügyet. A 18V-os behajtót 12V-os autóaksiról hajtom(kicsit harmatosabb)9,6V-ost 12Voltról tolom..de ezek a gépek(még a t.szkós óccók is)simán elbírnak dupla feszkót....na persze nem percekig, hanem fél perc, akkor kis szünet, újabb fél perc..


9,6V-os akkus kézi autópumpát kocsiról működtetem úgy, hogy közben megy a töltés..mindenki happy..

2021. máj. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ennyi nem számít.
2021. máj. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Simán bírja.
2021. szept. 7. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!