Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » 5 részes faliképek hogy lehet...

5 részes faliképek hogy lehet felrakni?

Figyelt kérdés

2021. márc. 26. 08:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Fontos, hogy pontosan tegyük fel a kérdést !
2021. márc. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mit írjak még? Van hozzá egy pici tubus ragasztó meg öt csík papírkocka, amelyből az elsőkön kerek lyuk van.
2021. márc. 26. 09:56
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

ez még mindig kevés

de ennyi alapján

vízszintesen sorba egymás után

2021. márc. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kérem ne válaszoljon a továbbiakban, nem vagyok rá kíváncsi.
2021. márc. 26. 12:53
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyes vagyok, de a hármas nevében is írok...

Kérjük ne kérdezzen !

2021. márc. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az lehet a gondja, hogy hogy tudja úgy feltenni, hogy egy vonalban legyen... Ha az, akkor én azt válaszolom, hogy húzzon vízszintező és vonalzó segítségével egy halvány ceruzás vonalat és a vonal mentén helyezze el azokat az öntapadókat vagy szögeket vagy amivel rögzíteni kell a képeket.
2021. márc. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 tozser ***** válasza:
Kérdés a kérdezőhöz...mi a véleménye hogyan LEHETNE másképpen mint ahogyan javasolták, mert lehetne cikk-cakkban is, ugye?
2021. ápr. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kép, majd minden oldalára 1-1 léc keretnek... 5, stimmel! Akkor ezek szerint további 2 rész, vagyis az akasztó és a szög hiányoznak, azok nélkül tényleg nehéz lesz! Max. pillanatragasztóval, de akkor levételnél a vakolat is jön a képpel együtt! 🤣🤣🤣🤣
2021. ápr. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!