Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Co2 palackot érdemes most venni?

Hurda David07 kérdése:

Co2 palackot érdemes most venni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!


Hallottam valami olyanról hogy jövőre nem cserélik vissza azt a palackot amit nem onnan bérelsz vagy csak nagyon drága pénzért vagy valami ilyesmi... esetleg ti tudjátok e hogy van ez a dolog ?


Válaszokat előre is köszi!!



2020. dec. 30. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hallottam erről, igaz nekem saját Messer palackom van, mert magánembernek nagyon drága a bérlés. De lerakatokban meg nem tudsz ilyent venni, csak kéz alól.

Lindénél van vagy volt ilyen K szerződés, annak az volt a lényege, hogy ha volt saját palackod, akkor az a Linde megvette, és ha jól emlékszem 500 forintért bérelhetted utána valameddig, lehet ezt megszüntették, mert onnantól már 30 ezer körül van az éves bérlet.

2020. dec. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen már olvasgattam és csak rosszul tudta akitől hallottam, de az a lényeg hogy januártól csak oda viheted vissza a palackod ahova tartozik szóval messernél nem cserélnek lindét se saidet
2020. dec. 30. 22:34
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Messenrél eddig sem cseréltek Lindét, és fordítva! Mindkét gázforgalmazónak megvannak a viszonteladói, és csak a saját palackjaikat veszik be és adnak helyette telit.
2020. dec. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Telepe válogatja, általában tudnak megoldást, emberek vannak mindenhol.
2020. dec. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mivel a palackot is nyomáspróbázzák, ellenörzik, ezt a magánemberek simán kifelejtik. Így és más okok miatt lett az, hogy a palackot bérelni lehet csak a forgalmazónál. Ő pedig mindig ellenőrizteti,karban is tartja a palackot. Így biztonságosabb lesz.
2020. dec. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 Ez "saját" palacknál is megvan, mivel ez is cserélik töltött érvényes nyomáspróbás palackra, csak itt nincs bérleti szerződés. Ráadásul még olcsóbb is mintha elvinném az itteni tüzoltókészülékeshez töltetni.
2020. dec. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

[link]


Én ezt találtam!

2020. dec. 31. 13:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt nekem inkább egyedi esetnek tűnik. Illetve erről a cégről meg nem is hallottam, de szerintem ez nagy általánoságban azt aki a saját Messer, vagy Linde palackját hivatalos helyen cserélteti, őt nem fogja érinteni. Itt meg ahogy írtam csak a saját márkás palackot cserélik, és olyan kikötés sincs, hogy ugyanannál a forgalmazónál kell mindig cseréltetnem. Pont év elején jártam úgy, hogy a megszokott tüzép telep zárva volt, és egy másikhoz kellett mennem. Egyedül annyit néztek, hogy magyarországi-e a palack, mert akkor pont volt egy olyan balhé, hogy sok osztrák Messer palack került az országba és ezeket nem cserélik ők sem be, hiába egy a márka.
2020. dec. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!